Bitcoin (BTC) wciąż rośnie o 14% w III kwartale 2020 r.

Pomimo kilku dni, Bitcoin nadal przynosi zyski w III kwartale 2020 roku.
1 lipca stwierdzono, że handel Bitcoinem wynosi około 9 100 dolarów.
BTC jest obecnie w obrocie powyżej poziomu wsparcia 10.300 USD

W ciągu ostatnich 24 godzin, Bitcoin dwukrotnie zszedł poniżej 10.000 dolarów ceny psychologicznej. Pierwszy raz miał miejsce przed wczorajszym codziennym zamknięciem, kiedy BTC na krótko obracał kursem 9.950$ – Binance. Drugi raz był dzisiaj około 10:50 czasu nowojorskiego, kiedy Bitcoin spadł do poziomu 9.890 dolarów. Oznacza to, że Bitcoin częściowo wypełnił lukę CME powstałą w lipcu, która spadła do 9.700 dolarów. Co pozostaje do zobaczenia, to czy będzie trzecia próba, w najbliższej przyszłości, aby wypełnić go całkowicie.

Bitcoin (BTC) wciąż rośnie o 14% w trzecim kwartale 2020 roku.
Odkładając na bok kraksę Bitcoina z 12 tys. dolarów do 9,9 tys. dolarów, która miała miejsce w tym tygodniu, i patrząc na wyniki BTC w trzecim kwartale, można zauważyć, że King of Crypto wciąż rośnie o 14,725% w tym kwartale.

1 lipca średnia cena Bitcoina wynosiła 9.100 dolarów. W chwili obecnej BTC notuje 10.440 dolarów. Oznacza to, że każdy, kto kupił Bitcoin na początku lipca, jest nadal szczęśliwym inwestorem.

Rentowność Bitcoin’a w trzecim kwartale 2020 roku została również uchwycona przez zespół na Unfolded poprzez następujący tweet.

10.218 dolarów to Bitcoin’s Lowest Value Forward

Warto również wspomnieć, że w tweecie z 30 sierpnia zespół Cane Island Alternative Investors oszacował, że 10 200 dolarów to najniższa cena Bitcoin’a w przyszłości.

Ta wartość 10.200 dolarów została osiągnięta przy użyciu prawa Metcalfe na sieci Bitcoin. Proces obliczania tej wartości jest podsumowany w sekcji abstrakcyjnej (poniżej) papieru napisanego przez Timothy’ego Petersona, który jest dostępny online.

Bitcoin jest modelowany jako żetonowa waluta cyfrowa, środek wymiany bez wartości wewnętrznej, który jest przedmiotem transakcji w określonej sieci elektronicznej. Zgodnie z prawem Metcalfe’a, wartość sieci jest funkcją liczby możliwych transakcji par i jest proporcjonalna do n-squared.

Krzywa Gompertza jest używana do modelowania efektów inflacyjnych związanych z tworzeniem nowych bitcoinów. Rezultatem jest oszczędny model podaży (liczba Bitcoinów) i popytu (liczba portfeli Bitcoinów), z wnioskiem że cena Bitcoin Profit wyjątkowo dobrze pasuje do prawa Metcalfe. Prawo Metcalfe jest wykorzystywane do zbadania twierdzeń Gandala i in. [2018] o manipulacji cenami w ekosystemie Bitcoinów w latach 2013-2014.

Dieser Beitrag wurde unter Computer veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.